Ödeme ve Taşıma

                                          

Ödeme
markaawm.com’ dan yapacağınız alışverişleri tanımlanmış olan Seçeneklerle %100 güvenli olarak ödeyebilirsiniz.Ürünlere ait taksit seçenekleri ve ödeme türleriyle ödemelerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.Kapıda ödeme sistemimiz sayesinde kredi kartsız ve banka kartsız nakit ödeme ile sipariş verebilirsiniz.(NOT: Kapıda ödeme de siparişinize ek kargo ücreti yansıtılır ödeme yaparken bu bilgileri görebilirsiniz.) Banka Havalesi ile alım yaparsanız AKBANK T.A.Ş. Ali Alkuşak TL    TR61 0004 6008 3088 8000 0214 65 hesap numaranızdır.
 
Teslimat
markaawm.com ürünlere göre teslimat yapmaktadır.Siparişi verilen ürünün detay kısmında belirtilen zaman ve şartlarda ürün teslimatı gerçekleştirilir.
Teslimat sırasında oluşacak hasar, kırık, yıpranma vs. gibi durumlardan markaawm.com sorumlu tutulamaz.Ürün Teslimatı size ulaştığı anda satın aldığınız ürünü Kargo Görevlisinin yanında paketi açmadan kontrol ediniz.Herhangi bir problem olduğu kanaatine varırsanız, bu problem ile ilgili olarak tutanak tutturup ürünü teslim almayınız.Ürünü teslim aldıktan sonra üründe kırık yıpranma vs. gibi problemler çıktıysa aldığınız gün içinde bizimle iletişime geçiniz.Sipariş verdikten 15 gün sonrasında problem çıkan ürünlere herhangi bir işlem yapılmayacaktır,kırık ve hasarlı ürünlerde whatsapp veya mail yoluyla ürünün fotoğrafını göndermeniz gerekmektedir,aksi takdirde herhangi bir işlem yapılmayacaktır.
 
E-Ticaret Entegrasyonları